Detroit Iron

Born in the USA
Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 23:11

Strefa czasowa: UTC + 2

Regulamin działu

Linki do youtube nalezy umieszczać w znacznikach
[youtube] TU WSTAW LINK DO YOUTUBE [/youtube]
Linki do stron nalezy zamieszczać w znacznikach:
[url]TU WSTAW LINK DO STRONY[/url]
Linki do zdjęć zamieszczonych zamieszczać w znacznikach:
[img]TU%20WSTAW%20LINK%20DO%20ZDJĘCIA[/img]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 17 października 2013, 08:53 
Detroit Iron user

Uwielbiam ten silnik, zrobilem 17X tysiecy mil i sam silnik nigdy sie nie popsul, caly osprzet natomiast to juz siadal pokolei, pompa wody, paliwa, wspomagania.. spalanie ciut lepsze niz Acura RL w lecie (w zimie odwrotnie) a co do tego modelu to jest za europejski, powinna byc kanapa i wajha przy kierownicy jak w devillach. Naped na przod to tradycja i koniecznosc w ciezka zime, choc i tak utknolem nim 2 razy.

PostNapisane: czwartek, 17 października 2013, 10:03 
Detroit Iron user

Były dwie wersje DeVille'a, są też i dzielone i taką też miałem, silnik jest fajny ale bez większych rewelacji. Gdybym miał porównać żeliwne V8 5,7 a aluminiowego northstara - wybieram to pierwsze :)

PostNapisane: sobota, 19 października 2013, 07:35 
Detroit Iron user

chwila, ale GM dalo ci ta mozliwosc! mogles zamiast devilla z silnikem Lotusa kupic sobie fleetwooda z LT1! :D

PS. Dzisiaj sam wybral bym Fleetwooda, ale 20 lat temu gdybym mial 50 tysiecy dolarow i musial wybierac miedzy lexusem LS, Devillem, Fleetwoodem, S klasa i 7 serie to wiadomo... zreszta klienci GM wybrali sami i przez to fleetwoodow jest jak na lekarstwo...

PostNapisane: środa, 31 sierpnia 2016, 12:21 
Detroit Iron user

Koleżanki i Koledzy, chciałbym odświeżyć temat... Otóż, jakiś czas temu chodził mi po głowie właśnie Caddillac STS z Northstarem. Powody? W miarę świeże roczniki, dobre wyposażenie, na papierze całkiem niezłe osiągi. Tyle że trochę mnie odstraszają właśnie opinie o awaryjności. Nie jestem niestety bogatym dzieciakiem, a chciałbym kupić sobie autko które nie wieje nudą i ma coś w sobie, a auta z lat 50'-tych '60-tych, czy '70-tych póki co są poza moim zasięgiem finansowym. Na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić na auto do jazdy na weekend, raczej szukałbym czegoś do jazdy codziennej. I tutaj do Was pytanie - co jest nie tak z tym autem?

Ewentualnie zaproponujcie alternatywę - chciałbym, aby autko było komfortowe, miało czym jeździć, było w miarę młode i generalnie nie kosztowało kupy szmalu :-)

Z góry dzięki za każdą podpowiedź :-)

PostNapisane: środa, 31 sierpnia 2016, 16:04 
Detroit Iron member

poszukaj buick`a park avenue- rocznik w/g upodobań

PostNapisane: środa, 31 sierpnia 2016, 16:19 
Detroit Iron user

Właśnie o Buick Park również myślałem, autko wygląda kozak, wyposażenie też jest fajne, można kupić też w dobrych pieniążkach. A jak z awaryjnością? Jak się tym jeździ ? Z kolei Roadmaster - kombi to inny level wszechświata :-)

PostNapisane: środa, 31 sierpnia 2016, 19:18 
Detroit Iron user

Mialem Park Avenue i powiem szczerze, ze to bardzo komfortowe auto. Do jazdy na codzien sie nadaje tylko pytanie czego oczekujesz od auta- w jakim ma byc stanie itp? Parki to juz wiekowe sprzety, maja ponad 20 lat i zdecydowana wiekszosc boryka sie z problemami korozji podowozia, mocowania przednich amortyzatorow itp. Klimat jest z lat poznych 80tych wczesnych 90tych. Duzy bagaznik, automat, dynamiczny silnik, spalanie 13-16. W stosunku do nowszych aut brakowalo mi dobrego radia z CD i centralnego zamka na pilot. Wszystko zalezy tez od egzemplarza. Tam sa z tylu pompowane amortyzatory co jest kosztowne jesli padnie.

PostNapisane: środa, 31 sierpnia 2016, 20:55 
Detroit Iron user

Sęk w tym, że jest naprawdę sporo fajnych wózków, kwestia kasy - wiadomo, im droższę, tym mniej problemów po zakupie ( a przynajmniej tak powinno być ). Chciałbym mieć autko które nie jest nudne, wyróżnia się z tłumu euro plastików, ma troszkę mocy i jest komfortowe. Dlatego pytałem o STS Caddiego, wygląd mi się podoba, te 300 koni też niczego sobie, wyposażenie jest konkret. Tylko właśnie naczytałem się troszkę o silnikach Northstar, że z tymi V8-kami były problemy... Jest mnóstwo fajnych aut, najbardziej podobają mi się klasyki z lat '50, 60, wiadomo Mustangi, Dodge, Chevrolety itd. Pontiac Bonneville z 1965-68 też kozak,tylko pieniądze już też bardzo duże.

Autko dla mnie ma być rodzinnym wozem, tak, żeby spokojnie zapakować się w cztery osoby i podróżować komfortowo. Lincoln Town Car, sporo osób je sobie chwali, sęk w tym, że ja do tej pory jeździłem "Europą" i nie mam bezpośredniego doświadczenia... Co nie znaczy, że się nie interesuję tematem. Od kilku ładnych lat zaprzyjaźniam się z US Carami, na razie bardziej poglądowo, bywam na zlotach, internet, czasopisma itd. Dlatego pytam Was o rady, bo siedzicie w tym dłużej a dla mnie cenne jest Wasze doświadczenie.

PostNapisane: środa, 31 sierpnia 2016, 22:48 
Detroit Iron user

o jakim budzecie jest mowa ?

PostNapisane: czwartek, 1 września 2016, 19:25 
Detroit Iron user

Co do budżetu - wiadomo - im większa kasa, tym fajniejsze zabawki. Ja na początek myślałbym o czymś rzędu 10 - 12 tysi, bo wiadomo że po zakupie zawsze trzeba coś w aucie zrobić, a do tego jeszcze rejestracja + ubezpieczenia itd. Czy takie pieniądze są wystarczające, żeby kupić coś do jazdy? Wiem, że dla wielu osób to kasa "na waciki", ale tak jak wspominałem - nie jestem bogatym dzieciakiem, ale marzenia mam w sercu i nic na to nie poradzę :-(

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2