Detroit Iron

Born in the USA
Teraz jest niedziela, 22 kwietnia 2018, 21:54

Strefa czasowa: UTC + 2

Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 24 sierpnia 2012, 11:01 
Detroit Iron user

Witam wszystkich,
chciałbym przestrzec przed nieuczciwymi praktykami jakie dzieją się w sklepie partusa.pl dostępnym także pod adresami usaautopart.pl jeepshop.pl oraz voyagershop.pl

Sklep przy produktach podaje mylące numery produktów oraz zdjęcia, które wskazują na to, że zamawiamy części najczęsciej Frama, a w rzeczywistości przychodzi Atlas bądź co gorsza Clean filters (stfu, włoskie).

Dla przykładu, zamówiłem http://partusa.pl/p/1153/705616/filtr-p ... obile.html a dostałem Atlasa.

Właściciel twiedzi, że wszystko jest w porządku i nic złego w takim naciąganiu nie widzi.
Wystawił paragon imienny z którego wynika, że zamówiłem cześci z symbolami Frama oraz że powinienem drugi raz zapłacić za towar ;)

Jeśli chcecie mieć pewność, że dostaniecie co zamówiliście nie kupujcie w tym sklepie (pod wszystkimi adresami).

Dane sklepu:
USAAUTOPART.PL
Andersa 27b
58-304 Wałbrzych
NIP 886-169-29-95

PostNapisane: piątek, 24 sierpnia 2012, 13:24 
Detroit Iron member

Pytałeś przed zakupem o producenta ?? ta sytuacja co opisujesz często się zdarza że zdjęcie i numery inne niż w rzeczywistości - zawsze jak pytam przed zakupem to na szczęście mówią kto jest producentem.

PostNapisane: sobota, 25 sierpnia 2012, 11:52 
Detroit Iron member

Też mnie się zdarzyło, ale w innym sklepie. Kupiłem sterownik wentylatora do jeepa WJ, miał być Dorman i sprzedawca zapewniał, że będzie Dorman. Dostałem noname chinese shit który był gdzie indziej za 99 zeta a za rzekomego Dormana dałem 160 zeta. Jak widać, zakupy przez net sprzyjają machlojom. Ale na ebay też nie lepiej. Kupiłem w US sterownik dmuchawy do mojego escalade. W opisie aukcji pisało, że oryginał GM i takież było foto. Dostałem Dormana dla odmiany, który oczywiście jest tańszy i trzeba go inaczej przepiąć w instalce. Q...a brak słów czasami.

Obrazek

PostNapisane: sobota, 25 sierpnia 2012, 16:35 
Detroit Iron user

O co tu pytać, symbol części jest unikalny i mówi o niej wszystko (poducent model).

Nie tylko ja mam negatywną opinię o tym naciągaczu http://www.nie-polecam.pl/raport,1008,u ... opart.html

PostNapisane: niedziela, 26 sierpnia 2012, 12:49 
Detroit Iron member

Nie ma co pytać, jeśli przyśle inną część grzecznie odesłać na jego koszt albo nie płacić przy odbiorze. Jeśli będą problemy zawiadomoć policję.

"ONLY MILK AND JUICE COME IN 2 LITRES"
'06 Pontiac Grand Prix GXP
'03 Lincoln Navigator
'92 Chevy Caprice Classic Station Wagon Euro Version

PostNapisane: niedziela, 26 sierpnia 2012, 21:34 
Detroit Iron member

Łatwo powiedzieć nie odebrać lub nie płacić. Jak na ebay kupujesz płacisz przed odebraniem towaru, a odesłanie towaru do stanów wiązałoby się z utratą i kasy i przedmiotu, bo nie ma co liczyć, że sprzedawca odeśle rzecz tej firmy której zamówiłeś (założenie sporu też raczej niewiele da). A zakupy w PL musisz opłacić kurierowi przed otwarciem przesyłki. Możesz co prawda potem otworzyć paczkę, ale zapewniam, że kurierzy spierniczają jak mogą od angażowania się w jakiekolwiek spory. Teoretycznie w Polsce można odesłać gościowi przedmiot, ale jak znam życie nie wyśle potem właściwego tylko zacznie się telefoniczna przepychanka, a dla pierdoły nie warto przejeżdzać pół Polski jakby co. Najlepsza jest niestety wizyta osobista w sklepie. Generalnie plaga to nie jest, ale zdarza się.

Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 00:36 
Detroit Iron member

Metallixc napisał(a):
O co tu pytać, symbol części jest unikalny i mówi o niej wszystko (poducent model).

Nie tylko ja mam negatywną opinię o tym naciągaczu http://www.nie-polecam.pl/raport,1008,u ... opart.html

nauczony doświadczeniem i tak zawsze pytam - napisałem do tego typa kto jest producentem i odpisał... ATLAS :)
Wkurzające jest jak dają zdjęcie innego- lepszego towaru a dostajesz gorszy

PostNapisane: wtorek, 25 września 2012, 21:02 
Detroit Iron user

Grabo napisał(a):
nauczony doświadczeniem i tak zawsze pytam - napisałem do tego typa kto jest producentem i odpisał... ATLAS :)
Wkurzające jest jak dają zdjęcie innego- lepszego towaru a dostajesz gorszy

Przecież z nim rozmawiałem i trochę nawrzucałem to się teraz chłop pilnuje.

Strefa czasowa: UTC + 2