Detroit Iron

Born in the USA
Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 21:23

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 18 sierpnia 2015, 12:44 
Moderator

Czołem! Post dla niefejsbukowych dinozaurów :) Chłopaki się śmieją, że nadszedł kryzys wieku średniego (czemu stanowczo zaprzeczam), ale nabyłem czerwone dwumiejscowe auto. Po fullsizie szukałem czegoś mniejszego, zwrotniejszego, ale za to z odrobinę większą mocą. Marzenia z dzieciństwa i godziny spędzone na grze w pierwszego Test Drive'a skierowały moje poszukiwania w stronę przedliftowej Corvette C4. Warunek 1: digital dash. Warunek 2: manual. Reszta mniej istotna, poza tym, żeby egzemplarz był w miarę niezajechany jakto najczęściej w tego typu autach bywa.
Kilka miesięcy poszukiwań i w końcu na amerykańskim forum Corvette znalazłem gościa, który sprzedawał swoje C4, ponieważ zakupił nowiuśkie C7. Oto i Vette:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Poprzedni właściciel Glen był na tyle miły, że auto zatankował mi do pełna, umył, przykrył pokrowcem oraz dodał 2 dodatkowe felgi i sporej wielkości karton "goods'ów". Byłem pod wrażeniem jak to rozpakowałem - masa literatury, rachunki za wszystko, kupa jakichś mniejszych lub większych gadżetów związanych z C4, śrubki, uszczelki, nakrętki, etc wszystko popakowane w małe woreczki, żeby nie zginęło. Jest tego sporo, mam co czytać w zimę :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jako, że mam z nim dobry kontakt mailowy, i oczywiście nie omieszkałem mu podziękować za udany deal, to wrzucił mi obecną fotkę swojego garażu. Mają chyba jeszcze 2 auta w rodzinie (jakieś nowsze typu Cadillac CTS i jakiś SUV), ale muszę powiedzieć, że i to co widać robi wrażenie :)

Obrazek

Jako, że ktoś na FB poprosił o filmik z digital dashem i wydechem to usiłowałem coś nagrać, ale niestety niewiele widać. Cośtam słychać, ale jest to dalekie od tego jak to gada w "realu" :twisted:

Pozdro!

PostNapisane: wtorek, 18 sierpnia 2015, 19:20 
Detroit Iron user

Wygląda zajebiście a ta deska jeszcze lepiej ;) gratulacje! a kiedy go będzie można na jakimś zlocie zobaczyć???

Obrazek

PostNapisane: wtorek, 18 sierpnia 2015, 20:09 
Moderator

No coś się jeszcze będę chciał pokulać w tym roku, tym bardziej, że klima działa zajebiście, więc upały mi nie straszne :)

PostNapisane: wtorek, 18 sierpnia 2015, 20:25 
Moderator

Szczere gratulacje :)
Auto brzmi na żywo jeszcze lepiej i wygląda bardzo dobrze :)

p.s. kto zgadnie, które zdjęcie nie pasuje do reszty? :)

http://www.grusgarage.pl/

PostNapisane: wtorek, 18 sierpnia 2015, 21:03 
Detroit Iron user

Haha to z kanapą w środku ;)

Obrazek

PostNapisane: wtorek, 18 sierpnia 2015, 21:14 
Detroit Iron member

No panie. Kryzys wieku średniego jak nic :lol: :lol: :lol: . Spoko, każdy z nas na coś choruje. Ja po obecnym lecie coraz bardziej na jakieś convertible. A Jaber wrócił do wysokiego punktu widzenia w końcu.

Obrazek

PostNapisane: wtorek, 18 sierpnia 2015, 21:15 
Moderator

A widzisz mi takie klasyczne convertible nie pasuje, a tutaj ściągasz targę i jest malina. Wiatr we włosach, ogień z wydechu, żyć nie umierać :)

PostNapisane: wtorek, 18 sierpnia 2015, 21:22 
Detroit Iron member

No ja niestety Robercie z bólem od klasycznego amerykańskiego convertible chyba będę się odwracac. Marzył mi się caddy '68. Problem w tym, że jak ściągałem mojego wacha była po 3,4zł. Teraz prawie po 5 a przecież było drożej. Kolejnego smoka nie zniosę chyba w domu, bo chciałbym powietrzyc głowę w pięknych okolicznościach przyrody wybrzeża włoskiego lub francuskiego i raczej coś w stronę względnej współczesności typu elektroniczny wtrysk paliwa i nie ukrywam, że od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie coś z kotem na masce a konkretnie Jaguar XK convertible. Ale na razie krucho z groszem na kryzysy wieku średniego, choć aprobata na zakup u małżonki jest, a to już połowa sukcesu :D .

Obrazek

PostNapisane: wtorek, 18 sierpnia 2015, 21:39 
Moderator

Spójrz na to tak - dwoma na raz jeździć nie będziesz, także smok nie smok trzeba kupować. Nie spali tyle co oba, to tak jakbyś jeździł tym, którego już masz :) Odnośnie Jagów to przypomniało mi się jak ostatnio stanąłem na ulicy (na motocyklu) za nowym Jagiem XK. Jakiż to ma kapitalny wydech! Zatkało mnie jak ruszył, potem poczytałem, że to ponoć fabryka. To była jakaś usportowiona wersja, oczywiście V8 tylko mogło tak brzmieć. Co nie zmienia faktu, że widziałbym Cię bardziej w czymś Made In USA niż czymkolwiek z ojczyzny ryby z frytkami :)

PostNapisane: środa, 19 sierpnia 2015, 10:50 
Detroit Iron member

gratulejszyn zakupu, digitale są super, zapisuj się na corvette forum pl. Ja też swoją kupowałem przez corvetteformu.com i też bezproblemowo.
Kolor oczywiście najlepszy do vette :wink: i fajnie brzmi na tym wydechu i dobrze, że manual.

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2