Detroit Iron

Born in the USA
Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 22:59

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 22 stycznia 2014, 14:52 
Detroit Iron user

Do sprzedania, więcej w dziale sprzedam :)

PostNapisane: niedziela, 8 czerwca 2014, 01:35 
Detroit Iron user

No dobra, sezon zaczęty, czas ruszyć temat :) Samochód stał nieużywany od lutego, gdyż tak jak pisałem w dziale sprzedam nie miałem na niego pieniędzy, w marcu niespodziewanie powitało mnie stół operacyjny i miałem wyjęte dwa miesiące z życiorysu, a Oldsmobile stał sobie taki biedny, nie odpalany, ponieważ padł akumulator, silniczek krokowy, stracił hamulce, gotował się i ogólnie ledwo dyszał, lecz zmieniło się to z dniem 1 czerwca, Olds dostał akumulator, odpalił, lecz dalej nie hamował i się gotował, oba te problemy zostały dość szybko rozwiązane i mogłem wyjechać na pierwszą od dawna przejażdżkę, banan na twarzy, niedowierzanie znajomych, nawet mojego własnego ojca, najlepszy dzień dziecka, mój wozik odpalił :D I tu pojawia się pewien pan, który oglądał moje auto z niedowierzaniem, ile tu bajerów jak na ten rok, jakie śliczne wnętrze, zachwycony, nagle rzucił hasło " tu i teraz, mam w aucie umowy, ile chcesz kolego? " i tu muszę podziękować Wam panowie za wypowiedzi w temacie sprzedam, że będę żałował jak sprzedam, że trzymacie kciuki, więc powiedziałem, że teraz jak finansowo jest ze mną lepiej, a w aucie jest nadzieja to nawet nie ma takiej opcji że go sprzedam :D Po tym zabrałem się za ogarnianie auta, wiadomo, stało 4 miesiące w okresie zima wiosna więc można spodziewać się wszystkiego, na szczęście rudy na imprezie nie zawitał ale progi i tak niedługo idą do roboty, w sobotę auto idzie do gazowni na totalne ogarnięcie gazu, trochę plany psuje mi opłata ubezpieczenia ale dam radę, tym razem się nie poddam :D na dniach zamawiam nowy termostat, krokowy, sworzeń, a w międzyczasie zająłem się odszczurzeniem auta, mycie, czyszczenie, pranie, niedługo zrobię polerkę, tymczasem wrzucę kilka zdjęc typu jak było jak jest :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 9 czerwca 2014, 09:52 
Detroit Iron user

Respect! Dobrze, że przeczekałeś ciężki okres. Największą frajdą jest sprowadzenie wozu z powrotem na drogę, wiesz to z resztą. Powodzenia w ogarnięciu wozidła. A jak już będzie gaz sprawny, to będzie jeździć.

PostNapisane: poniedziałek, 9 czerwca 2014, 10:47 
Moderator

Trzymam mocno kciuki. To faktycznie ogromna frajda odratować auto :)

http://www.grusgarage.pl/

PostNapisane: poniedziałek, 23 czerwca 2014, 16:09 
Detroit Iron user

Pracę posuwają się do przodu, znajomy podjął się zregenerowania parownika i ogólnego ogarnięcia instalacji za 100zł, efekt - spalanie gazu 16 przy jeździe mieszanej, kilka wcisnięć gazu do końca, do tego nie mam termostatu, prawe tylne koło delikatnie jest zblokowane, po zdjęciu koła ledwo kręciłem piastą, plus z przodu mam opony 235 a z tyłu 215 więc po zmienieniu wszystkich czterech na 215 opór toczenia będzie mniejszy i spalanie rzędu 14 będzie normą, bynajmniej tak mi się wydaje :) Umówiłem się już do blacharza i lakiernika, w sierpniu będą nowe progi, usunięta wszelka rdza i przedni zderzak do zrobienia gdyż jest strasznie poniszczony a teraz latam bez tablicy rejestracyjnej i słabo to wygląda, a później tylko upiększanie, mam ochotę na złote szprychowe felgi, a te które mam teraz wypolerowałem na wzór oryginału :D jestem mega zadowolony moim daily driverem którego nie spotkam w całym moim szarym mieście :D
Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 23 czerwca 2014, 17:53 
Detroit Iron user

Dość często kręcę się po Pabianicach ale jakoś nigdy nie natknąłem się na Twoją furę. Może nadarzy się okazja...

300C SRT8 + supercharger Procharger + n2o NX Direct Port = 595 KM, 743 NM

PostNapisane: poniedziałek, 23 czerwca 2014, 18:11 
Detroit Iron user

Bo ja w dzien raczej nie jeżdzę zbyt dużo, gdy jest ciemniej to wyjeżdżam :)

PostNapisane: piątek, 27 czerwca 2014, 12:15 
Detroit Iron user

Panowie, zbliża sie wymiana oleju w skrzyni, macie jakies zalecenia co do oleju i firmy?

PostNapisane: piątek, 27 czerwca 2014, 14:52 
Detroit Iron user

A co zaleca producent?
Najpopularniejszy lany do starszych skrzyń to Mobil ATF 220.

PostNapisane: sobota, 28 czerwca 2014, 06:42 
Detroit Iron user

ja zazwyczaj leje Elfa G3

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2